PROJELERİMİZ

İNTERNET SEKTÖRÜNDE SİZİN İÇİN GELİŞMİŞ PROJELER ÇIKARTIYORUZ...

İNTERNET HİZMETLERİ

İNTERNET REKLAMLARI

İNTERNET SİTESİ TASARIMI

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

TASARIM & İÇERİK HİZMETLERİ 

SOSYAL ORTAMLAR

TEKNOLOJİ HABER PORTALI

SPOR HABER PORTALI

ALIŞVERİŞ PORTALIMIZ

İNTERAKTİF KAMPANYALAR

MOBİL ORTAMLAR

TÜM HİZMETLERİMİZİ MOBİL CİHAZLARA TAŞIDIK

SİZLERE ÖZEL MOBİL UYGULAMALAR GELİŞTİRDİK

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

>GELİŞTİRDİĞİMİZ PROJELER<

TEKNO-SAM

TEKNOSAM, JOHN BİLİŞİM tarafından geliştirilmiş Teknoloji & Haber portalıdır. YouTube Kanalı, İnternet Sitesi, Mobil Uygulaması sayesinde ziyaretçilerin vazgeçilmez dostudur.

TEKNO-SPOR

TEKNO-SPOR, JOHN BİLİŞİM tarafından kurulmuş bir Spor & Haber portalıdır. En güncel spor haberlerini barındıran TEKNO-SPOR mobil uygulaması ile spor tutkunlarının merakla takip ettiği bir projedir.

BAS KAZAN

BAS KAZAN, JOHN BİLİŞİM tarafından kurulmuş para kazanma uygulamasıdır. Ücretsiz bir mobil platform olan BAS KAZAN milyonlarca kişiye ek gelir kazandırmıştır. Sizde bu platformu kullanmak istiyorsanız Google Play'dan indirebilirsiniz.

STORE-AVM

STORE-AVM, JOHN BİLİŞİM tarafından kurulmuş bir online alışveriş mağazasıdır. Elektronik, Giyim, Aksesuar, v,b Çok kapsamlı bir alışveriş sitesidir. Güvenli, Ekonomik, hızlı ve kolay şekilde çalışır. En kaliteli ürünler ve kampanyalarla tüketicilerinin kesintisiz takip ettiği platformdur.

PROJE ÖNERİLERİNİZ

"

Kazançlı Ve Ek iş olarak BAS KAZAN adlı uygulamayı çıkartmanız bizim için çok iyi oldu. Bu projeyi farklı alanlarda geliştirmenizi bekliyoruz.

"

Spor Günümüzde çoktakip edilen bir gündemdir. Benim spor'a karşı çok tutkunluğum var Teknoloji haber platformunuz olduğu gibi spor haber platformunuz olması bizim için harika olur.

"

Günümüzde Alışveriş çok farklı bir yeri buldu. Günümüzde mağazalar internette olmaya başladı. Kalitenizi yansıtacak, Teknolojik ve aksesuar ürünler olarak bir online mağaza kurmanız güzel olurdu.

İletişim bilgileri

Telefon Numaramız

+90 545-589-2297

E-mail Adresimiz

john.bilisim@gmail.com

Adresimiz

Zeytinlik Mahallesi Unkapanı Caddesi İLKADIM / SAMSUN Turkey

BİZE ULAŞIN