Biz Kimiz

JOHN BİLİŞİM, 2016 yılında Samsun’da kurulan, kendi internet ve mobil projelerini üreten bir teknoloji şirketidir. Girişimci ruhun verdiği enerji ve işini seven genç bir ekip ile yenilikçi, kullanıcı dostu, güvenilir projeler üretmeyi amaçlamaktayız. Yaptığımız tüm projelerde olduğu gibi öncelikli hedefimiz, ziyaretçilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek. Bu düşünce yapısıyla yeni projeler üretiyoruz ve ürettiğimiz bu projeleri sürekli olarak geliştiriyoruz. Daha detaylı bilgi almak için Projelerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Facebook

En Güncel kampanyaları Facebook sayfamızdan sizlere duyuracağız.

Twitter

Teknoloji gündemini sayfa sayfa gezmeye vaktin mi yok, o halde Twitter sayfamız tam sana göre, En güncel teknoloji haberleri Twitter'da

İnstagram

İnstagram'ı unuttuk sanma, En güncel kampanyaları, durumları ve çekilişleri kaçırmamak için bizi takip et!

Profesyonel Hizmet

Uzman Web Tasarım Hizmeti

Profesyonel Web Tasarım Çalışmalarının Önemine ve Detaylarına Değinecek Olursak;

Öncelikle müşterinin istekleri dinlenerek notların alınması, müşterinin referans gösterdiği örnek web sitesi incelenmeli ve müsvedde bir kağıt üzerinde tasarım şablonu oluşturulmalıdır.

Daha sonradan oluşturulan web tasarım örnek çalışması, itina ile çizilmiş bir Grafik tasarım çalışması ile tamamlanmalıdır. Grafik tasarım çalışması, müşterinin onayına sunulmalı ve müşteri son haline onay verene kadar grafik tasarım çalışması güncellenmelidir.

Mucizefikir’in temel prensiplerinden birisi, yapılan tasarımın müşterinin içine sinmesi ve onaylamasıdır.

Profesyonel Web Tasarım Kodlaması

Buraya kadar profesyonel web tasarım kısmının tamamen kurgu ve grafik kısmını anlattık. İşin diğer kısmı, onaylanmış grafik tasarım çalışmasının kodlara dökülmesidir. Kod yapısı temiz, google algoritmalarına uyumlu ve özel teknikler kullanarak, grid mantığında responsive web tasarım odaklı yapılmalıdır.

Mucizefikir ekibi içerisinde sadece web sitesi tasarımı yapan uzmanlar bulunmadığından, web siteniz yapılırken tüm google kriterleri, dijital pazarlama detayları ve müşteri deneyimi odaklı işlemler gerçekleştirilmektedir. SEO çalışması yaptırmak isteyen bir çok müşterinin sayfa içi optimizasyon tarafında çok büyük eksiklikleri olduğunu görüyoruz. Olması gereken temeli sağlam ve ileriye dönük google’da sıralama – index almış web sitesi tasarlamaktır.

Kodlamanın içeriğinin temiz, yani SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması, web tasarım hizmeti açısından en önemli kriterdir.

Headings etiketlerinin kullanımı, web sitesinin hızlı açılması, responsive web tasarım olması, retina ready tasarım özelliği, tek dosyadan çağırılması, flash kullanılmaması, tüm tarayıcılar üzerinden aynı görüntünün elde edilmesi, tüm resimlerin alt etiketlerinin olması, title ve description etiketlerinin tamamen özgün olması gibi bir çok kriter bulunmaktadır.

Bu kriterlerin uygun olması, SEO uyumlu profesyonel web sitesi yapılmasının en temel kurallarıdır.

Sitenize Özel, Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

İçerik ve görsel olarak tasarladığımız profesyonel internet sitesini artık son kez web sitesi sahibinin onayına sunarak, yayına alabiliriz.

Profesyonel web tasarım demek, hem teknolojinin son yeniliklerini kullanmak hemde web sitesinin grafik tasarım kısmının kullanıcılara hitap ederek özel bir yaratıcılığın kullanılmasıdır.