Tasarım ve İçerik

JOHN BİLİŞİM ile internet siteniz ve sosyal medya kanallarınız için fotoğraflar, videolar ve SEO uyumlu metinler edinin.

 

TEKLİF YA DA BİLGİ AL

ANINDA

Müşterilerinizin aradığı bilgileri onlara sağlayın!

Fotoğraflar

İşinizi, ürün ve hizmetlerinizi yansıtan kaliteli özgün fotoğraflar

Fotoğraf Tasarımı

Bilgi Al!

Videolar

İşinizi anlatan sonuç odaklı dijital YouTube ve Facebook videoları

Video Tasarımı

Bilgi Al!

Metinler

SEO uyumlu zengin metinler ve sosyal medya içeriği

Zengin İçerikli Metinler

Teklif Al

Tasarım

Sosyal Medya, İnternet Sitesi ve Banner Tasarımları

SEO Uyumlu Tasarımlar

Teklif Al

Zengin İçerik

İnternet siteniz, sosyal medya kanallarınız için müşteri beklentilerinizi karşılayan kaliteli fotoğraflar, etkili videolar, etkili sloganlar ve özgün metinlerile müşterilerinizin bilgi beklentisini karşılayın

 

Güncel ve Taze Bilgi

JOHN BİLİŞİM internet siteniz ve sosyal medya kanallarınız için metinleri ve tasarımları sezonsal trendlere ve marka kimliğinize uygun olarak hazırlanır. Böylece müşterileriniz için her zaman taze ve güncel bilgiyi sağlarsınız.

SEO Uyumu

JOHN BİLİŞİM internet siteniz için Google ve diğer arama motorlarına uyumlu metinler, görseller hazırlar. Böylece Google’da 1. sıraya çıkmak için benzersiz avantaj elde edersiniz. JOHN BİLİŞİM zengin metinler, özgün fotoğraflar ve etkili banner tasarımları ile arama motoru optimizasyonu hizmetini olması gerektiği gibi sağlar.

İşinizi Daha Kolay Anlatın

JOHN BİLİŞİM sosyal medya görselleri, banner tasarımları ve YouTube / Facebook gibi dijital video kanallarında çok izlenme alan dijital videolar ile işinizi kısa zamanda hızlıca anlatmanızı sağlar.

Bizi Tanıyın

 
JOHN BİLİŞİM web tasarım studiosu, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. 

İnternette Yeni misiniz?

İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada JOHN BİLİŞİM ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa JOHN BİLİŞİM'de bunların cevabı hazır.